Ви тут: ЧДТУ Військова підготовка Новини До уваги студентів 1-го року навчання за програмою підготовки офіцерів запасу
Вівторок, 06 травня 2014 09:47

До уваги студентів 1-го року навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

У зв’язку з нестабільним політичним становищем в регіонах держави та масових занепокоєних звернень батьків і студентів, керівництво кафедри військової підготовки Сумського державного університету вносить зміни в організацію та проведення занять зі студентами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, набору 2013 року (1 року навчання).

Заняття, які були сплановані проводитись під час табірного збору на навчально-матеріальній базі кафедри військової підготовки СумДУ в м. Суми, будуть проведені на базі ЧДТУ з залученням науково-педагогічних працівників військової кафедри.

Термін проведення занять: 12 – 17, 19 – 24 травня 2014 року.

Початок занять о 14-50 .

Аудиторія 320 2 корпусу ЧДТУ