Вівторок, 30 січня 2018 10:07

Профорієнтаційна робота

20 січня доцент кафедри іноземних мов Махиня Н.В. та студентка 4 курсу лінгвістичного факультету Козак Анастасія у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Лисянський НВК-гімназію. Розмова велася з учнями 10-11 класів. Представники ЧДТУ розповіли майбутнім абітурієнтам про навчальний заклад, факультет, звернувши особливу увагу на ті переваги, які отримують студенти вишу - доброзичлива атмосфера, висококваліфіковані викладачі, активне самоврядування студентства та багаті можливості суспільної активності - все це є візитівкою як власне лінгвістичного факультету, так і навчального закладу загалом. Учні уважно засвоювали інформацію, ставили питання. Надіємося, що окремі із слухачів стануть у подальшому нашими студентами, і не пошкодують про свій вибір.

Галерея зображень