Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 19 грудня в День Святого Миколая Чудотворця, покровителя та заступника дітей, студенти лінгвістичного факультету Черкаського державного технологічного університету відвідали КЗ «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини «Малюк».
П'ятниця, 22 грудня 2017 12:43

В цей день, найулюбленіший з-поміж інших, про який з дитинства в душі кожного з нас лишаються найприємніші та найтепліші спогади та сподівання, вихованці дитячого будинку отримали від студентів іграшки, фрукти, солодощі, позитивні емоції, враження та, сподіваємося, віру в чудо.

Спільними зусиллями студентів усього факультету  було організовано доброчинну акцію, мета якої – принести радість та зігріти своєю увагою малечу,  як і прийнято в цей святковий, сповнений чудес день.

Шановні студенти, дякуємо Вам за Ваші добрі вчинки, достойні поваги, за Вашу свідомість та небайдужість до чужого горя, за те, що Ви в цей святковий день розділили радість з тими, хто її потребував.