Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 17-19 листопада 2017 року доценти кафедри іноземних мов, кандидати педагогічних наук Махиня Н.В. і Чепурна М.В. взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "New Top Science"
Четвер, 23 листопада 2017 08:24

17-19 листопада 2017 року доценти кафедри іноземних мов, кандидати педагогічних наук Махиня Н.В. і Чепурна М.В. взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "New Top Science", організованої факультетом філсофської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Засідання, тренінги, обговорення, наукові дискусії міждисциплінарного характеру у закарпатській Синевирській Поляні дали змогу по-новому оцінити перспективи розвитку системи освіти загалом та університетської освіти зокрема. Психолого-педагогічний практикум, що вже декілька років поспіль організовується досвідченими практиками, допоміг засвоїти методики "Emotion Management".