Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Доцент кафедри РГПФ Редчиць Т.В. та ст.викладач кафедри іноземних мов Усик Л.М. пройшли закордонне стажування «Інноваційний навчальний заклад ХХІ століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії»
П'ятниця, 17 листопада 2017 13:27

Доцент кафедри РГПФ Редчиць Т.В. та ст.викладач кафедри іноземних мов Усик Л.М.  пройшли  закордонне стажування «Інноваційний  навчальний заклад ХХІ століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії»

Доцент кафедри романо-германської філології  та перекладу Редчиць Т.В.  та старший викладач кафедри іноземних мов Усик Л.М. пройшли  закордонне стажування «Інноваційний  навчальний заклад ХХІ століття – європейський досвід в рамках LLPмоделі Європейської комісії», організоване Університетом Суспільних Наук (UNC) та Фундацією Central  EuropeanAcademyStudiesandCertification(CEASC) і проходило у м. Лодзь (Польща) та тривало з 12.11.2017 по 15.11. 2017.

Програма стажування:

·     Болонський процес: історія, стандарти, актуальний стан. Трирівнева система вищої освіти та європейські кваліфікаційні рамки.

·     Кваліфікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками.

·      Організація, функціонування та фінансування Університетів Третього Віку.