Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Фонетичний звіт студентів Лінгвістичного факультету
Понеділок, 06 листопада 2017 11:04

Фонетичний звіт студентів Лінгвістичного факультету

В житті студентів лінгвістичного факультету багато цікавих, захоплюючих та незвичних для студентів інших факультетів подій, серед яких – фонетичний звіт. 2 листопада актова зала університету гуділа різноманіттям іноземних мов – так студенти першого курсу презентували свій «фонетичний звіт». Метою даного заходу є презентація студентами практичного застосування набутих навичок та вмінь з іноземної мови в обсязі навчальної програми університету за 2 місяці навчання. Студенти кафедри романо-германської філології та перекладу (група НП-75) розпочали святкове дійство з представлення себе, проспівали сучасний стилізований фонетичний реп німецькою мовою та виконали двомовну композицію «Stirb nicht vor mir (Don't die before I do)» сучасного німецького рок-гурту Rammstein. Студенти 5 курсу кафедри (група МНП-35), в свою чергу, надали новачкам практичні поради задля успішного навчання на факультеті, поділилися настановами та використавши німецькі приказки та прислів’я розповіли, що за кожним успішним фахівцем стоїть нелегкий тернистий шлях – в першу чергу тяжка робота над собою. Урочистою частиною заходу для студентів першого курсу стало прийняття присяги на вірність лінгвістичному факультету.