Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 12 жовтня команда лінгвістичного факультету прийняла активну участь у спортивно-патріотичному святі «Козаків славні сини», приуроченому до дня УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА.
Вівторок, 17 жовтня 2017 23:01

12 жовтня команда лінгвістичного факультету прийняла активну участь у спортивно-патріотичному святі  «Козаків славні сини», приуроченому до дня УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА.

Студенти показали свою майстерність в різних спортивних секціях, зокрема  боротьбу за перемогу в дартці вели  студентки другого курсу групи ПЛ-61 Демська Лідія, Решетняк Оксана та Атамась Мілена.

Учасниками естафети «Стрибки в мішках» стали студентки першого курсу групи ПЛ-71 – Бощенко Яна, Кобець Катерина та Євтушенко Дар’я.

Гідно представили команду лінгвістичного факультету у метанні 16-ти кілограмової гирі – Гуравський Олег (гр. НП-65) та Березін Іван (гр. НП-55).

Випробування сили, витривалості та командного духу показали у змаганнях з перетягування канату студенти – Кец Владистав, Тищук Богдан, Карасьов Володимир, Гуравський Олег, Цимбаленко В’ячеслав (гр. НП-65), Рябокляч Богдан, Комісаренко Назар(гр.ПЗ-174) та Крижанівський Олег (гр. ПЛ-61).

У силовому змаганні з армреслінгу прийняв участь студент Іван Березін посівши друге місце в турнірній таблиці.

Вітаємо учасників та переможців!