Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини НОВИНИ: Студентки лінгвістичного факультету спеціальності «Переклад» Ахунова Каміла та Яценко Настя (гр. НП-45) відвідали західно-північну частину Німеччини
Субота, 05 серпня 2017 14:36

Студентки лінгвістичного факультету спеціальності «Переклад» Ахунова Каміла та Яценко Настя (гр. НП-45) відвідали західно-північну частину Німеччини, земля Нижня Саксонія, невеличке місто Остерхольц-Шармбек, де відбувався десятиденний міжнародний проект "Me, myself& I", в якому студентки взял участь бекощтовно, пройшовши конкурсний відбір. Проект був присвячений темі ідентичності, що проявляєтьсяв національних, статевих, етнічних приналежностяхтощо. Вихідних пунктом цієї теми були два неймовірно талановитих письменника - Пауль Целан, німецькомовний єврейський автор з Чернівців, та Фернандо Пессоа, португальський письменник. Проект був спрямований на вивчення та дослідженняцієїтеми з точки зору різних аспектів, а саме: біографії двох письменників, музика, література. Для відображення цієї теми учасники з німецької та української сторін працювали над створенням перформенсу, який включав в себе театральні, музичні та літературні напрямки, з використанням власноручнаписанних текстів. Завершенням цього проекту був творчий вечір, з німецьким оркестром "AllerWelt", та творчий перформенс. Також, захоплюючі подорожі до міста Бремен, цікавірозмови, поїздкадо Північного моря створювали теплу атмосферу та незабутні спогади на все життя.