Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 18 травня лінгвістичний факультет долучився до проведення ІV Фестивалю юнацької творчості «ЄВРОПА-ФЕСТ–2017»
Понеділок, 22 травня 2017 15:36

18 травня лінгвістичний факультет долучився до проведення  ІV Фестивалю юнацької творчості «ЄВРОПА-ФЕСТ–2017», що проходив у Черкаському державному технологічному університеті у рамках святкування Дня Європи в Україні.

Головним майданчиком цьогорічного заходу стала Площа Знань університету, де  кожен факультет представляв певну європейську країну. Лінгвістичний факультет представляв цього року Францію. Біля палатки ЛФ було проведено лотерею на знання історії та географії Франції. Студенти групи ПЛ-31 підготували презентацію про особливості лексики та граматики французької мови. Крім цього гостей свята пригощали стравами французької кухні.