Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини У рамках тижня романо-германської філології та перекладу 13 квітня 2017 р. викладачами кафедри Давидовою Т.О. та Редчиць Т.В. було проведено відкрите заняття на тему «Die Musik in meinem Leben».
Вівторок, 18 квітня 2017 17:25

У рамках  тижня романо-германської філології та перекладу 13 квітня 2017 р. викладачами кафедри Давидовою Т.О. та Редчиць Т.В. було проведено відкрите заняття на тему «Die Musik in meinem Leben».

У заході брали участь студенти 3-го (група НП-45) та 4-го (група НП-35) курсів. Студенти представили свої презентації, присвячені класичній та сучасній музиці, розповіли про свої захоплення різними музичними стилями та здивували присутніх показом відео про незвичні музичні інструменти.