Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Студенти лінгвістичного факультету Рамазанова Анна та Піскова Анастасія брали участь у фестивалі-конкурсі
Четвер, 13 квітня 2017 16:21

З нагоди Всесвітнього дня поезії та Міжнародного дня театру у Європейському університеті (м. Київ)  було проведено серед театральних студій, літературних театрів,  майстрів художнього слова та студентів-поетів вищих навчальних закладів України фестиваль-конкурс студентської творчості «Весняна хвиля-2017».

Студенти лінгвістичного факультету Рамазанова Анна та Піскова Анастасія брали участь у фестивалі-конкурсі та посіли почесні 3 місця: Рамазанова Анна у номінації «Художнє слово», а  Піскова Анастасія у номінації «Авторська поезія».

Вітаємо!