Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 10 квітня 2017 року об 11.20 у холі І-го корпусу ЧДТУ відбудеться презентація наукових здобутків кафедри романо-германської філології та перекладу лінгвістичного факультету.
Четвер, 06 квітня 2017 10:23

10 квітня 2017 року об 11.20 у холі І-го корпусу ЧДТУ відбудеться презентація наукових здобутків кафедри романо-германської філології та перекладу лінгвістичного факультету.

Запрошуємо:

•  ознайомитися з результатами роботи Науково-дослідної лабораторії «Перекладацькі студії»;
  • послухати власні переклади віршів Г.Гейне, які виконали студенти-перекладачі;
  • долучитися до проведення вікторини з історії світової літератури;
  • спробувати себе у ролі перекладача;
  • ознайомитися з таким цікавим мовним явищем як структурний екзотизм;
  • взяти участь у майстер-класі вивчення німецької мови.