Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 22 березня 2017 р. була проведена лекція на тему «Психічне здоров’я та його порушення» лікарем-психотерапевтом, кандидатом медичних наук Балабух Ольгою Сергіївною для студентів лінгвістичного факультету.
П'ятниця, 24 березня 2017 07:50

22 березня 2017 р. була проведена лекція на тему «Психічне здоров’я та його порушення» лікарем-психотерапевтом, кандидатом медичних наук Балабух Ольгою Сергіївною для студентів лінгвістичного факультету. Лекція була зініційована ст. викл. Хоменко В.С. та доц. Багач І.Г. Лектор в доступній цікавій формі розповіла про причини, наслідки психічних захворювань та їх профілактику.