Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини З нагоди 57-річчя Черкаського державного технологічного університету у стінах вищого навчального закладу відбулося вручення нагород співробітникам та студентам.
Понеділок, 20 березня 2017 09:06

Так, за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, було відзначено Почесною грамотою університету провідного інженера кафедри романо-германської філології та перекладу Іваненка Юрія Петровича.

Також, за активну участь у житті університету було нагороджено Грамотою студентку 3 курсу групи НП-45 Перепелицю Нелю.

Вітаємо!