Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 13-14 березня доценти кафедри іноземних мов Коваль С.М., Махиня Н.В., Ускова Л.В., Чепурна М.В. набували нових навичок та компетенцій у царині active learning, flipped classroom, problem-based learning.
Четвер, 16 березня 2017 08:20

We are not about learning for learning. We are about learning for life.13-14 березня доценти кафедри іноземних мов Коваль С.М., Махиня Н.В., Ускова Л.В., Чепурна М.В., набували нових навичок та компетенцій у царині active learning, flipped classrom, problem-based learning під час семінарів-тренінгів, що проводилися на базі Львівського національго університету безпеки життєдіяльності за підтримки Британської ради. Для відібраних 30 учасників з-поміж 100 українських фахівців, інтерактивні заняття проводили науковці з Кінгстонського університету (Лондон) Роберто ді Наполі та Сабріна Пома. Дискусії проводяться щодо можливості імплементації елементів активного навчання та "перевернутого навчання" в умовах української вищої школи.