Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 19.02.2017 року представники трьох кафедр Лінгвістичного факультету ЧДТУ у складі кандидатів наук, доцентів Ю. Макаренко, М. Орлової та Н. Махині мали честь працювати в комісії обласного етапу наукового конкурсу для молодих мовознавців МАН.
Понеділок, 20 лютого 2017 23:31

19.02.2017 року представники трьох кафедр Лінгвістичного факультету ЧДТУ у складі кандидатів наук, доцентів Ю. Макаренко, М. Орлової та Н. Махині мали честь працювати в комісії обласного етапу наукового конкурсу для молодих мовознавців МАН. Талановита молодь, науковий азарт і відповідальний відбір серед найкращих учнів області, які спрямовують свої перші наукові розвідки у галузь англійської, німецької та французької філології наповнили комісію відчуттям причетності до формування майбутньої наукової еліти Черкащини та України.