Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 23-26.01. 2017 року представники кафедри іноземних мов, кандидати пед. н., доц. Махиня Н.В. та ст. викл. Чепурна М.В. у рамках програми підвищення кваліфікації та закордонного стажування відвідали Вищу Школу Лінгвістичну у Ченстохові, Польща
Понеділок, 30 січня 2017 19:27

23-26 січня 2017 року представники кафедри іноземних мов, кандидати педагогічних наук, доц. Махиня Наталія та ст. викл. Чепурна Мирослава у рамках програми підвищення кваліфікації та закордонного стажування відвідали Вищу Школу Лінгвістичну у м. Ченстохова, Польща. Інтенсивні заняття, тренінги, груповий коучинг, конференція, присвячена освіті дорослих і академічній мобільності, обговорення відео-уроків, попередньо надісланих до ВНЗ, відвідування Академії ім. Яна Длугоша з метою вивчення сучасних можливостей освіти в умовах Європейського простору - це неповний перелік заходів, організованих для українських освітян. Сертифікати набутих компетенцій, отримані по закінченні інтенсивного навчання, є підтвердженням прагнення учасників тримісячного курсу професійного розвитку до самовдосконалення і свідченням того, що освіта упродовж життя є необхідною складовою педагогічної діяльності сучасного викладача ВНЗ.