Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Студенти лінгвістичного факультету спеціальності «Переклад» після здачі сесії проходитимуть перекладацьку практику.
Четвер, 29 грудня 2016 14:24

Студенти лінгвістичного факультету спеціальності «Переклад» після здачі сесії проходитимуть перекладацьку практику, яка триватиме три тижні. Студенти матимуть можливість підвищити рівень своєї перекладацької компетенції, спробувати себе у якості перекладача, ознайомитись з роботою перекладача-практика.

Перекладацька практика буде проходити у бюро перекладів «Sisters Translation», локалізаційній компанії «Golden Pegasus», лінгвістичному центрі «Світ мов», Черкаському обласному художньому музеї, а також на підприємствах м. Черкаси, що співпрацюють з іноземними компаніями.