Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Студенти групи НП-65 на чолі з куратором Хоменко Вірою Степанівною відвідали дитячий будинок «Малятко» м. Черкаси.
Четвер, 15 грудня 2016 05:39

Студенти групи НП-65 на чолі з куратором Хоменко Вірою Степанівною відвідали дитячий будинок «Малятко» м. Черкаси.      Попри щільний навчальний графік, завжди знаходиться час для спілкування з дітьми, яким бракує найголовніого – батьківського тепла і турботи.

Спільними зусиллями було зібрано іграшки, книги, одяг, солодощі і необхідні речі для вихованців. Протягомдня студентирозважали дітей та намагалися передати тепло рідної домівки.На прощання вихованці дитячого будинку дарували усмішки, що є найціннішим подарункомза зроблену добру справу.