Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Студентам кафедри прикладної лінгвістики!!! У зв’язку із карантином працюємо дистанційно через платформу дистанційної освіти ЧДТУ ias.chdtu.edu.ua
Середа, 18 березня 2020 09:08

Шановні студенти! У зв’язку із карантином працюємо дистанційно через платформу дистанційної освіти ЧДТУ ias.chdtu.edu.ua, https://chdtu.edu.ua/student/study/item/2804-systema-elektronnoho-navchannia-chdtu  а також ви можете консультуватися із викладачами кафедри за допомогою електронної пошти.