Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Заступник декана ФГТ з наукової роботи Усик Л.М. та доцент кафедри історії та права Яшан О.О. представили факультет гуманітарних технологій на Дні ЧДТУ 03.04.2019 року в Медведівській сільській громаді
Четвер, 04 квітня 2019 11:17

Заступник декана ФГТ з наукової роботи Усик Л.М. та доцент кафедри історії та права Яшан О.О. представили факультет гуманітарних технологій на Дні Черкаського державного технологічного університету, який відбувся 3 квітня 2019 року в Медведівській сільській об"єднаній громаді Чигиринського району за участю першого заступника голови Черкаської ОДА Тараса Висоцького, голови Чигиринської РДА Володимира Клименка, голови Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвця, заступника голови РДА Миколи Турика. Науковий пікнік, спланований у рамках заходу як його профорієнтаційна складова, порадував щирим спілкуванням із абітурієнтами, їх батьками та вчителями.