Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 03.04.2019 р. доцент кафедри іноземних мов Ускова Л.В. провела заняття на курсах підготовки до здачі ЗНО для вступу в магістратуру та ознайомила студентів з темою "Перфектно – тривалі часи"
Четвер, 04 квітня 2019 11:01

03.04.2019 р. доцент кафедри іноземних мов Ускова Л.В. провела заняття на курсах підготовки до здачі ЗНО для вступу в магістратуру та ознайомила студентів з темою  "Перфектно – тривалі часи"
03.04.2019р доцент кафедри іноземних мов Ускова Л.В. провела цікаве заняття на курсах підготовки до здачі ЗНО для вступу в магістратуру та ознайомила студентів з темою  " Perfect Continuous". Студенти активно опрацьовували роздатковий матеріал, залучилися до роботи з текстами та лексичним матеріалом.
До нових зустрічей 10.04.2019р!