Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 13.03.2019р. викладачі кафедри іноземних мов Дернова Т.А. та Козак А.Р. провели друге заняття на курсах підготовки майбутніх магістрів до здачі ЗНО.
Четвер, 14 березня 2019 09:41

13.03.2019р. викладачі кафедри іноземних мов Дернова Т.А. та Козак А.Р. провели друге заняття на курсах підготовки майбутніх магістрів до здачі ЗНО. Студенти ознайомились з техніками читання, а також на практиці випробували здобуті знання та вміння. В секції Use of English, студенти опанували наступні теми: Relative Clauses and Word Formation in English.