Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини 19 лютого у м.Київ відбувся всеукраїнський захід, присвячений підсумкам проекту «Англійська мова для університеті підсумкам проекту «Англійська мова для університетів», ініційований Британською Радою
Понеділок, 25 лютого 2019 17:41

19 лютого у м.Київ відбувся всеукраїнський захід, присвячений підсумкам проекту «Англійська мова для університетів», ініційований Британською Радою за участі очільниці Міністерства освіти і науки України Лілії Гриневич, Інституту вищої освіти НАПН України, керівництва провідних технологічних вишів країни та освітніх громадських організацій. Метою заходу було обговорення результатів проекту, у якому Черкаський державний технологічний університет бере участь із 2015 року, його впливу на якість викладання англійської мови за професійним спрямуванням та викладання фахових дисциплін англійською мовою в Україні.

У заході взяла участь делегація ЧДТУ у складі ректора Григора О.О., проректора з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В., завідувача кафедри іноземних мов Колесник Д.М. та доцента кафедри іноземних мов Усик Л.М. Зокрема, Людмила Усик представила ЧДТУ на заході та виступила із відгуком на публікацію залученого Британською Радою експерта, проф. С.Борга, під назвою «The Impact of the English for Universities Projecton ESP and EMI in Ukrainian Higher Education», висвітлила бачення викладачами кафедр іноземних мов процесу викладання іноземних мов студентам технологічних спеціальностей, а також внесла пропозиції щодо шляхів його подальшого покращення.