Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Міжкафедральний науково-методичний семінар «Методи штучного інтелекту у прикладній лінгвістиці»
П'ятниця, 26 жовтня 2018 19:40

Кафедра прикладної лінгвістики факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету  запрошує Вас взяти участь у міжкафедральному  науково-методичному семінарі  «Методи штучного інтелекту у прикладній лінгвістиці»,  який відбудеться 29 жовтня 2018 р. в ауд.804 о 13.20. Лектор семінару: Федоров Євген Євгенович, доктор технічних наук, професор кафедри РСКС.