Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Гучно і весело відлунав фонетичний дебют першокурсника факультету гуманітарних технологій.
Четвер, 25 жовтня 2018 12:11

Щорічний традиційний захід, метою якого є презентація набутих студентами навичок володіння  іноземними мовами.

У затишній залі ЧДТУ цьогорічних першокурсників  зустріли з привітальним словом проректор з гуманітарно-виховних питань Лазуренко В.М., завідувач кафедри романо-германської філології та перекладу канд.філол.наук. доц. Кучер З.І.,  в.о. завідувача кафедри прикладної лінгвістики канд.філол.наук, доцент, професор Лещенко Г. В. та куратори груп – НП-85 – канд.філол.наук, доц. Редчиць Т.В., ПЛ-81 –  канд. пед.наук, доц. Бондар Т.І.

Увазі глядача були запропоновані веселі сценки із життя студента-перекладача, вокальні номери іноземними мовами, декламування віршів  та практична демонстрація умінь та навичок володіння іноземною фонетичною компетенцією.

Вже стало традицією привітання першокурсників студентами-магістрами з висловлюванням побажань та настанов. Адже молодь, яка володіє іноземними мовами почуває себе комфортно та впевнено у спілкуванні з представниками інших країн, оскільки знання іноземних мов долають усі кордони.

Заключним етапом свята стала церемонія Посвяти першокурсників у студенти факультету гуманітарних технологій.