Ви тут: ЧДТУ Факультет гуманітарних технологій Новини Заходи до Дня перекладача кафедри романо-германської філології та перекладу (з 01.10.18 по 04.10.18)
Четвер, 27 вересня 2018 12:48

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування Дня перекладача у стінах Черкаського державного технологічного університету. Кафедра романо-германської філології та перекладу проводить заходи, які познайомлять Вас з діяльністю перекладача в сучасних умовах. До Вашої уваги майстер-класи, лекції, презентації перекладацьких проектів та навчальних посібників, авторами яких є викладачі кафедри, а родзинкою свята стане цікавий перекладацький батл між студентами-бакалаврами та магістрами!