,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас ЧДТУ залучає до лав дослідників юних школярів
П'ятниця, 27 квітня 2018 13:01

ЧДТУ залучає до лав дослідників юних школярів

Минулимими вихідними до Черкаського державного технологічного університету завітали юні дослідники – дітки молодшого і середнього шкільного віку.

Повідомляє громадсько-політичне видання Прес-центр

Для них були організовані воркшопи з робототехніки, в ході яких діти дізналися багато цікавого про розвиток роботехнічної галузі, новинки конструювання і можливості перетворити свою ідею в успішний стартап.

Запрошеними експертами виступили представники відомого українського стратапу Cubomania, які стали переможцями конкурсу Vernadsky Challendge (2017 ) та увійшли в топ-12 стартапів під час виставки CES (2018) у Лас -Вегасі.

Для дітей був організований конкурс на кращого робота-помічника людини, сумісного з конструктором LEGO, під час якого діти змогли проявити свою фантазію, втілити ідеї в зібраних роботах, а також навчилися представляти свої проекти. Усіх дітлахів пригощали солодощами, переможці отримали призи, а всі присутні – чудовий настрій.

Учасники унікальної події висловлюють подяку ректору ЧДТУ Олегу Григору за сприяння у проведенні заходу, компанії Noosphere за технічну підтримку, Юрію Вдовиченко та Марині Лещенко за чудову організацію!