,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У черкаському виші пройшов “квітучий” майстер-клас (Фото)
П'ятниця, 27 квітня 2018 12:30

У черкаському виші пройшов “квітучий” майстер-клас (Фото)

У Черкаському державному технологічному університеті викладачі кафедри дизайну Тетяна Куліш і Олена Галицька вкотре об’єднали навколо себе та художнього мистецтва представниць Жіночого Руху ЧДТУ. Цього разу на полотнах у техніці акварелі оживали ніжні чарівні магнолії, які минулого тижня розквітли в зимовому саду університету.

Повідомляє інтернет-видання ДЗВІН

На початку зустрічі Тетяна Анатолівна розповіла історію появи неймовірних квіток в Україні та цікаві факти про магнолії, ближче знайомлячи всіх учасниць із цими казковими творіннями природи.

Під час майстер-класу талановиті художниці Уділилися професійними секретами, допомагали порадами та підтримували добрими словами.

Учасниці мистецького заходу створювали дивовижні картини, передаючи через призму свого бачення настрій і емоції, які викликали у кожного біло-рожеві квіти магнолій. А мелодика французьких пісень, які фоново звучали під час зустрічі, створювала особливу, навіть, дещо романтичну атмосферу, сприяючи піднесеному настрою, натхненню та нестримному польоту творчості і уяви.