,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ написали диктант національної єдності
Понеділок, 13 листопада 2017 12:00

У ЧДТУ написали диктант національної єдності

Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого мали змогу долучитися всі охочі.

В аудиторії Черкаського державного технологічного університету зібралися, студенти, керівний та викладацький склад навчального закладу, аби продемонструвати любов до рідної мови.

Повідомляє громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

У прямому ефірі першого каналу "Українського радіо" о 12:30 доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко продиктував особисто складений текст "Наша пісня".

Радіодиктант до Дня рідної мови започаткували 17 років тому з метою об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Девіз цьогорічного заходу – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

Цього дня виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ Олег Григор також написав диктант з української мови разом із високопоставленими чиновниками, депутатами та громадськими діячами Черкащини.

Написаний від руки диктант для перевірки потрібно надіслати до Українського радіо на адресу: Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001. Можна скористатися й електронною поштою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та відправити відскановану або сфотографовану копію диктанту. Ті, хто написав диктант без помилок, будуть відзначені символічними призами.