Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Лінгвістичний факультет ЧДТУ яскраво відзначив Свято Гарбуза
Четвер, 02 листопада 2017 17:23

Лінгвістичний факультет ЧДТУ яскраво відзначив Свято Гарбуза

Сьогодні на лінгвістичному факультеті Черкаського державного технологічного університету панував піднесений святковий настрій: студенти вражали яскравими креативними костюмами, столи ломилися від власноруч приготованих смаколиків, а очі розбігалися від розмаїття декорацій та прикрас.

Цього дня всі зібралися, аби привітати прекрасну пору року – осінь, висловити щиру пошану щедрій красуні, яка завжди була шанованою в народі та відзначити веселе Свято Гарбуза, який посідає особливе місце в кошику гостинців осені.

– Сьогодні похмурого холодного осіннього дня ви зробили справжнє свято, розфарбувавши світ яскравими помаранчевими кольорами та випромінюючи тепло своїми чудовими щирими посмішками, – наголосив у вітальному слові виконуючий обов’язки ректора ЧДТУ Олег Григор.

Про це повідомляє інтернет-видання Прес-Центр.