,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаси: рятувальники «гасили» пожежу в одному із Університетів
Понеділок, 23 жовтня 2017 12:01

Черкаси: рятувальники «гасили» пожежу в одному із Університетів

19 жовтня у Черкасах на базі Черкаського державного технологічного університету були проведені тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі, порятунку потерпілих та проведенні евакуації. Про це йдеться на офіційному сайті Управління ДСНС України у Черкаській області.

Такі навчання повинні були допомогти професорсько-викладацькому складу, а також студентам зрозуміти основний алгоритм дій на випадок терористичної атаки яка призвела до виникнення пожежі. Об‘єктом навчань було обрано гуртожиток університету».

Під час навчань спеціальні спостерігачі змогли оцінити рівень підготовки охорони закладу, а також дії добровільної пожежної дружини університету, яка демонструвала навички тактичних дій та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння. Окремо були оцінені дії адміністрації, адже до її обов‘язків входить один із найбільш важливих напрямів дій у випадку непередбачуваної та загрозливої ситуації на території учбового закладу, - евакуація студентів та педагогічного колективу.

Рятувальні підрозділи, що почали прибувати на місце події вже через кілька хвилин виконали спеціальні вправи для ланок газодимозахисної служби та відпрацювали тактичні завдання з проведення розвідки та пошуку потерпілих у задимлених приміщеннях.

Традиційно під час навчань, на місці події усі задіяні служби скоординували інструкції взаємодії.

Медичні працівники «швидкої» проводили огляд та надання медичної допомоги серед потерпілих. Представники національної поліції забезпечували безпеку дорожнього руху та забезпечували створення захисного периметру.

«Учасники навчань діяли чітко та злагоджено, тому я певен, що  у випадку реальної небезпеки усі завдання будуть виконані оперативно та професійно. Приємно, що поглиблюється наша співпраця із усіма службами взаємодії, енергетиками, медичними працівниками представниками національної поліції», - зазначив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Андрій Хижняк.