,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ ще триває прийом документів на спеціальність «соціальне забезпечення»
Четвер, 17 серпня 2017 17:52

У ЧДТУ ще триває прийом документів на спеціальність «соціальне забезпечення»

Лічені дні залишися до завершення вступної кампанії 2017. Між тим, ще досі є можливість подати документи на контрактну форму навчання. Саме таку можливість надає Черкаський державний технологічний університет за новою і дуже перспективною спеціальністю «Соціальне забезпечення».

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

У центральній частині нашої країни ЧДТУ є лідером підготовки за цією та спорідненими спеціальностями. Про це красномовно свідчить «суха» статистика. Наприклад, на спеціальність «Соціальна робота» наші найближчі колеги з ЧНУ імені Б. Хмельницького поки що зарахували 6 із 98 абітурієнтів, з Уманського державного педагогічного університету – 4 зі 150. Навіть такі провідні вузи країни, як КНУ імені Т. Шевченка, Києво-Могилянська академія та КПІ імені І. Сікорського зарахували відповідно 28 зі 176, 19 зі 133 та 9 із 98 абітурієнтів. В той же час Черкаський державний технологічний університет вже привітав із зарахуванням 11 із 44 вступників, тобто кожного четвертого! Як бачимо, навіть столичні вузи не можуть похвалитися таким досягненням.

Такому результату посприяла чимала кількість бюджетних місць. І знову це стає зрозумілим у порівнянні. Якщо для ЧНУ було надано 6 бюджетних місць, для КНУ – 35,  для КМА – 24, то для Черкаського державного технологічного університету – 10, тобто стільки ж, скільки для КПІ. Звернемо увагу, що такі вузи, як КНЕУ імені В. Гетьмана та Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, що близькі за профілем до факультету економіки та управління ЧДТУ, взагалі не набирали студентів на спеціальності «Соціальне забезпечення» та «Соціальна робота».

Висновок очевидний: абітурієнти, що обирають спеціальність «Соціальне забезпечення» у ЧДТУ, практично не матимуть конкурентів на цьому сегменті ринку праці.

На завершення – декілька слів про можливості, що надаються завдяки випускаючій кафедрі – економічної теорії та банківської справи. Її випускники  вже працюють у численних установах, підприємствах та відомствах. Їх можна зустріти у страхових і пенсійних фондах, науково-дослідницьких, консультаційних та проектних організаціях. Випускники, що бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень, можуть вступити до магістратури, а в подальшому – на програми PhD. Вільне володіння іноземною мовою та подвійний диплом (Україна/Польща, Україна/Чехія), дозволяє влаштовуватися на роботу вже на 4 курсі.

Враховуючи глобальну тенденцію до маркетингового підходу в соціальному управлінні, керівники багатьох корпорацій та громадських об’єднань також запрошують фахівців із соціального забезпечення.

 

Отже,  спеціальність «Соціальне забезпечення» у ЧДТУ – це справжнє «вікно можливостей», яке ще відчинено для амбітних абітурієнтів; шанс на майбутнє, яким можна і варто скористатися.