,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ розповіли, скільки абітурієнтів подали заяви
Середа, 19 липня 2017 10:10

У ЧДТУ розповіли, скільки абітурієнтів подали заяви

За перший тиждень вступної кампанії до ЧДТУ надійшло  понад 2600 заяв абітурієнтів. Про це повідомляє Прочерк, посилаючись на прес-службу ЧДТУ.

- Найбільш затребуваними є спеціальності факультету інформаційних технологій і систем, - констатує відповідальний секретар приймальної комісії Черкаського державного технологічного університету Віктор Демиденко. – Попитом користуються такі спеціальності, як хімічні технології та інженерія, харчові  технології, готельно-ресторанна справа, туризм, дизайн, економічні спеціальності загалом.

Із понад 2600 заяв, що вступники подали до ЧДТУ, до 1100 подано випускниками шкіл на ступінь бакалавра, біля 600 - випускниками коледжів та технікумів на навчання за скороченими  програмами підготовки бакалаврів, до 900 – бакалаврами, що планують здобувати ступінь магістра. До 1100 заяв до ЧДТУ надійшло у електронному вигляді.

 

На сьогодні, заявами абітурієнтів представлено усі регіони України, але 90% усіх вступників – із Черкаської, Київської, Кіровоградської, Вінницької  та Полтавської областей.