,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Представники ЧДТУ стажувалися у Польщі
Четвер, 13 липня 2017 12:35

Представники ЧДТУ стажувалися у Польщі

У липні цього року 22 викладачі та 5 студентів ЧДТУ  відвідали Вищу Школу Лінгвістичну у м. Ченстахова (Польща). Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Основною метою візиту викладачів ЧДТУ до польського вишу було завершення міжнародної програми підвищення кваліфікації. Протягом 8-10 липня українські учасники програми прослухали низку курсів на такі теми, як світовий освітній простір, організація і реалізація міжнародних освітніх та наукових програм, планування академічної мобільності і розвиток науково-дослідницької діяльності на основі міжнародного наукового співробітництва, сучасні освітні технології, тощо.

Викладачі взяли участь у міжнародній науковій конференції «Дилеми сучасної освіти», а також - тренінгу «Застосування інформаційних технологій в освітньому процесі», який проходив в рамках міжнародного проекту «Ерасмус +».

За результатами тренінгів та навчання усі учасники отримали відповідні сертифікати.

 

Студенти розпочали своє навчання у рамках програми подвійного диплому і вже прослухали низку лекцій та відвідали практичні заняття, відповідно до навчального плану своєї спеціальності, а також приступили до вивчення польської мови.