Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас На паркані черкаської музичної школи "ожили" ноти і скрипічні ключі
Четвер, 13 липня 2017 12:32

На паркані черкаської музичної школи "ожили" ноти і скрипічні ключі

Другий тиждень поспіль ранок студентів-дизайнерів починається з пензля і фарби. Вони виконують важливу благодійну місію, а саме втілюють у життя грантовий проект візуального мистецтва "Разом зробимо світ добрішим та яскравішим".

Прикрашають музичними малюнками бетонну огорожу музичної школи №2, інформує Zmi.ck.ua, посилаючись на Антена.

На реалізацію проекту департамент освіти та гуманітарної політики виділив 10 тисяч грн. Спочатку на паркані хотіли зобразити архітектурні об᾽єкти, але потім вирішили дотриматися музичної тематики. Ескізи обрали на конкурсній основі, вносили пропозиції як студенти, так і викладачі.

Автор більшості ескізів - викладач кафедри дизайну ЧДТУ Григорій Малорот.