,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Айтішники ЧДТУ відзначили День кафедри
П'ятниця, 26 травня 2017 13:01

Айтішники ЧДТУ відзначили День кафедри

У ЧДТУ днями відбувся День кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління, - пише Черкаський Край. Кафедра комп’ютерних наук підхопила естафету Наукового марафону, аби підвести підсумки роботи, продемонструвати свої особливості та досягнення і розповісти про перспективи.

 

Згадана кафедра досить чисельна, до її складу входять 13 викладачів: доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі, асистенти та аспіранти. Кафедра має потужну науково-технічну базу, сучасне технічне і програмне забезпечення, необхідне для виконання навчальних планів і підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій. Навчальний процес із дисциплін професійної і практичної підготовки студентів здійснюється на базі трьох навчальних комп’ютерних лабораторій: нових інформаційних технологій; автоматизованих систем управління; системного аналізу та моделювання.

Сьогодні кафедра КНІТУ здійснює підготовку фахівців за двома спеціальностями: комп’ютерні науки та інформаційні технології і системний аналіз. Тож, випускники кафедри КНІТУ покривають практично всі ІТ-спеціальності, які сьогодні існують.

Кафедра КНІТУ проводить серйозну наукову роботу з великим спектром наукових напрямків, серед яких моделювання складних систем, створення автоматизованих інформаційних систем, інформаційних технологій управління в різних галузях, таких як економіка, медицина, транспорт, освіта.

Вагомі досягнення кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління спонукають до співпраці ІТ-компанії, які розробляють програми забезпечення для різних галузей народного господарства та інші відомі компанії та організації. Відтак, під час Дня кафедри КНІТУ відбулося підписання Партнерського договору із ТОВ «Тріумф груп» та Договору з ТОВ «Доктор Елекс» на впровадження медичної інформаційної системи «Доктор Елекс» у Черкаському обласному перинатальному центрі.

— Наша основна перспектива – це наша молодь, наше студентство, саме для них ми намагаємося працювати і в галузі науки, і в галузі освіти, і взагалі показувати приклад, як потрібно ставитися до життя, оскільки ви працюєте і будете жити в майбутньому в інформаційному суспільстві, яке вимагає постійного розвитку не лише технологій, а й кожного з нас, – наголосив у вступному слові завідувач кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій управління ЧДТУ Юрій Триус. — І де б ви не були, де б ви не працювали, ми прагнемо, аби ви здобули вміння навчатися, розвиватися, самовдосконалюватися під час навчання в нашому університеті.