Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ стартувала спартакіада із п'яти видів спорту
Вівторок, 07 лютого 2017 14:29

У ЧДТУ стартувала спартакіада із п'яти видів спорту

У Черкаському державному технологічному університеті 3 лютого стартувала спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників з тенісу, шахів, шашок, міні-футболу та дартсу. Про це УНН-Центр повідомили у виші.

​У​ перший день спартакіади, у змаганнях з тенісу серед жінок І місце посіла Марина Чичужко ​(доцент кафедри СКС, ФІТІС), ІІ місце — Тетяна Воробкало​ (доцент кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем, ФЕТ), ІІІ місце — Лариса Ярославська ​ (доцент кафедри фізичного виховання та здоров’я людини, ФХТСО).

У змаганнях з тенісу серед чоловіків брали участь 11 спортменів. І місце посів Валерій Тазетдінов ​ (доцент кафедри інформаційної безпеки та комп’ютерної інженерії, ФІТІС), ІІ місце — Валентин Єрмоленко (доцент кафедри міжнародної економіки), ІІІ місце — Юрій Коваленко (завідувач лабораторією кафедри інформатики, інформаційної безпеки та документознавства, ФЕТ).