Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студента черкаського вишу обрали керівником правління Української асоціації студентів
Четвер, 29 грудня 2016 13:24

ЧЕРКАСИ. 28 грудня. УНН-Центр. Головою правління Української асоціації студентів обрали студента Черкаського державного технологічного університету Сергія Пилипенка, повідомляє УНН-Центр із посиланням на прес-службу вишу.

Правління є керівним органом Асоціації у період між проведенням Генеральної асамблеї. До складу правління входять за посадами керівники місцевих осередків Асоціації, керівники афілійованих організацій, які мають права місцевих осередків Асоціації, та президент Асоціації.