,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас На Черкащині обрали новий склад президії Студентської ради при ОДА
П'ятниця, 09 грудня 2016 14:32

На Черкащині обрали новий склад президії Студентської ради при ОДА

htmlimage (12)На підсумковому засіданні Студентської ради при обласній державній адміністрації ІІІ скликання обрали новий склад президії IV скликання. Передвиборча програма студентки Черкаського державного технологічного університету Альони Бойко отримала переважну більшість голосів від членів Студентської ради при ОДА, повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Разом з тим, на засіданні було обрано заступника голови обласної студради – Юлію Нечипоренко, секретаря – Владиславу Красько та погоджено склад членів президії, що працюватиме протягом наступного року.

Після оголошення результатів виборів представниками лічильної комісії до аудиторії зі словами вдячності звернулася новообрана голова Студентської ради при ОДА Альона Бойко та висловила сподівання на тісну співпрацю та порозуміння.

htmlimage (5)– Вже із наступного тижня ми розпочинаємо активну роботу. Будемо працювати під гаслом «Сьогодні мрія, а завтра – реальність», – зазначила Альона.

Загалом на зібранні свої передвиборчі програми представили 3 голови студентських рад вищих навчальних закладів області: Юлія Нечипоренко (Черкаський національний університет імені Б.Хмельницького), Черкаського державного технологічного університету Альона Бойко та Черкаського медичного коледжу Владислава Красько.

Тимчасову лічильну комісію у складі трьох осіб було обрано відкритим голосуванням, вибори ж голови студентської ради проводилися таємним голосуванням.

Відзначимо, у 2015–2016 роках Студентську раду при ОДА очолював студент ЧДТУ Іван Іскімжі. На засіданні Студентської ради при Черкаській ОДА він відзвітувався за пророблену роботу студентської ради та передав повноваження своїм наступникам. За активну громадську позицію та вклад у розбудову студентського самоврядування Черкащини Івану Іскімжі вручили Подяку управління освіти і науки ОДА.