Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкасах встановлять пам’ятник Михайлові Сироті
П'ятниця, 24 червня 2016 14:09

У Черкасах встановлять пам’ятник Михайлові Сироті

ДЗВІН

Сьогодні, на “Площі знань” Черкаського державного технологічного університету, до двадцятої річниці прийняття Конституції України, відбулося урочисте відкриття пам’ятного каменю для пам’ятника  “батькові” Української Конституції Михайлу Дмитровичу Сироті.
 – 17 липня йому б виповнилося 60 років. Пам’ятаю, як 20 років тому він очолив комісію Верховної Ради із прийняття Конституції. Вони провели титанічну роботу. Простоявши майже добу за трибуною Ради, крізь муки сворили Конституцію України, – розповіла  сестра Михайла Сироти Людмила Мисник.
Михайло Дмитрович Сирота народився в Черкасах у сім’ї науковців. Працював у ЧДТУ. Тричі обирався Народним депутатом України. Один з авторів Конституції України. В червні 1996 року близько 15 годин простояв біля трибуни Верховної Ради, змусивши таки прийняти депутатів Конституцію. Загинув у 2008 році в ДТП під Києвом.
Ігор Сичов