Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас «Немає стажу – немає пенсії», – фахівець Пенсійного фонду про отримання виплат і офіційне працевлаштування
Четвер, 11 квітня 2024 11:51

Лекцію про пенсійну сферу прочитала для викладачів і студентів Черкаського державного технологічного університету начальник сервісного центру № 1 Головного управління Наталія Сергієнко. Про це інформує «Головне управління пенсійного фонду України у Черкаській області».

Під час лекції обговорили основні аспекти законодавства, як-от: пенсійний вік, трудовий/страховий стаж, розрахунок пенсійної виплати, зарахування періодів догляду дитини, навчання чи служби в армії до стажу.

Наталія Сергієнко відповіла на найпоширеніші запитання щодо «купівлі» страхового стажу, отримання довідок для його підтвердження, подання скан-копій трудових книжок на вебпортал Пенсійного фонду, користування електронними сервісами Фонду.