,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У Черкасах відкрили всеукраїнську виставку молодих художників
Вівторок, 30 січня 2024 12:22

У Черкасах відкрили всеукраїнську виставку молодих художників

Відкриття Всеукраїнської виставки «Молодіжна мистецька палітра» відбулось 25 січня у Черкаському художньому музеї. Про це інформує «Про все», посилаючись на Черкаський художній музей.

Кожного січня музей «Кобзаря» спільно з Творчою спілкою «Черкаська обласна організація Національної спілки художників України» проводить виставку молодих художників. Цього року виставка відбувається вшосте і саме цьогоріч має статус Всеукраїнської.

Національна спілка художників України проголосила в 2023 році про відродження Молодіжного об’єднання художників та мистецтвознавців і закликала професійних художників активно працювати з молоддю.

Серед учасників виставки — голова і члени Молодіжного об’єднання Києва, художники з Кам’янки та Вінниці, а також молоді художники та студентство Черкас.

Цікаві дипломні проєкти та проєктну графіку представили студенти Черкаського державного технологічного університету, завідувачка кафедрою, професор Яковець Інна. Живописні, графічні та фото роботи — студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, завідувачка кафедрою, доктор Полудень Лілія. А також на виставці представлено роботи студентів Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського художньо-технічного коледж.

Виставка діє до 18 лютого 2024 року.