Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відкрили АртХаб – мистецький простір для студентської молоді
Вівторок, 19 грудня 2023 11:03

У ЧДТУ відкрили АртХаб – мистецький простір для студентської молоді

13 грудня 2023 року в Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи Студентської ради та Відділу студентського розвитку і культурних програм, відбулося відкриття мистецького простору для студентської молоді. Про це інформує  «Нова доба», посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

Теплі лампові поетично-музичні вечори та творчі зустрічі укритті під час блекаутів, започатковані восени 22-го, за сприяння адміністрації та профспілкового комітету університету, масштабувалися до створення АртХабу – мистецького простору для творчості студентської молоді в ЧДТУ. Про це йдеться на сайті вишу. За словами ініціаторів АртХабу, у мистецькому просторі відбуватимуться не лише творчі вечори, а й зустрічі з цікавими людьми, музичні події, літературний клуб та багато іншого, але відкриття вирішили провести саме у форматі творчих вечорів, які так полюбилися молоді. – Ми створили АртХаб для комунікації творчих людей. Кожен має своє бачення мистецтва, кожен носить у собі талант, хоча, можливо, й не знає про це. Хочемо, аби саме наш простір спонукав розкриватися, показувати свої таланти, бути собою, – зазначає голова Івент депаратменту Студентської ради ЧДТУ Артем Антоневич. Уперше в новому просторі біля «відкритого мікрофону» звучала поезія, музика, пісня, дотепні жарти, глибокі філософські думки та слова безмежної вдячності Збройним силам України за можливість творити і ділитися своєю творчістю. Вкотре майданчик творчих вечорів став сценічним дебютом для кількох учасників. Своєю чергою, очільниця Відділу студентського розвитку і культурних програм Марина Северинчук наголошує: «Новий арт простір об’єднуватиме не лише студентів ЧДТУ, а й загалом творчу молодь Черкас. Адже лампові вечори викликали неабияку цікавість і поза межами вишу».