Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студрада ЧДТУ зібрала кошти на дрон та передала підрозділу, в якому захищає країну випускник університету
П'ятниця, 10 листопада 2023 10:23

Студентська рада Черкаського державного технологічного університету завершила збір коштів та передала дрон DJI Mavic 3T для однієї з бригад Десантно-штурмових військ, у якій захищає країну від російського агресора випускник факультету економіки та управління закладу освіти. Про це інформує «Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації», посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

– Завдяки вашій підтримці «ОКО» – на варті. Кожна копійчина, кожний репост допомогли наблизитися до знищення супротивника, – зазначає Студрада ЧДТУ.