Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Уповноваженого ВРУ з прав людини у Черкаській області представлятиме науковець ЧДТУ Максим Тептюк
Понеділок, 11 вересня 2023 09:38

Старший викладач кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету Максим Тептюк обійняв посаду представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області. Про це інформує «Прочерк», посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

Максим Петрович закінчив юридичну академію України імені Ярослава Мудрого з дипломом магістра за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист. Нині Максим Тептюк є аспірантом відділу теорії держави та права Інституту держави і права імені Володимира Корецького НАН України.

Максим Тептюк має значний досвід роботи у сфері захисту прав людини, зокрема займається адвокатською практикою.