Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас До Дня Конституції видатним черкащанам вручили нагороди (відео)
П'ятниця, 30 червня 2023 09:07

До Дня Конституції видатним черкащанам вручили нагороди (відео)

80 черкащан 28 червня нагородили державними й обласними відзнаками, грамотами та орденами до Дня Конституції в обласному центрі. Йдеться про військових, волонтерів, громадських діячів, спортсменів та освітян, розповів голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець. Про це інформує «Суспільне Черкаси».

Також черкасці вшанували покладанням квітів пам’ять Михайла Сироти – черкасця, який є одним із авторів Конституції України.

Черкащанка Алла Лисенко радіє, що в Україні є таке свято і такий Закон.

«Основний Закон диктує верховенство права в нашій державі. Сподіваюся що всі основні статті, які вказані, будуть основоположними для кожного громадянина України, який любить і поважає її право».