Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас На кошти ЧДТУ придбали технічне обладнання для ЗСУ
П'ятниця, 19 травня 2023 12:32

На кошти ЧДТУ придбали технічне обладнання для ЗСУ

Колектив Черкаського державного технологічного університету посильно підтримує Збройні сили України. Черговим результатом волонтерських акцій та благодійних заходів стало придбання технічного обладнання для  захисників 118 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

12 травня 2023 року представники ЧДТУ – Олег Григор, Валентин Лазуренко та Василь Загородній передали для відправлення на передову технічне підсилення, зокрема тепловізори, рації, генератори та акумулятори живлення.

До комплектації вантажу техпідтримки також долучилася Черкаська агенція регіонального розвитку та територіальні громади Черкащини, інформує Прочерк, посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.