Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Студенти ЧДТУ активно долучаються до популяризації донорства
Четвер, 13 квітня 2023 09:36

Студенти ЧДТУ активно долучаються до популяризації донорства

5 квітня близько тридцяти студентів-активістів Черкаського державного технологічного університету разом із начальницею відділу студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ Мариною Северинчук долучилися до акції від «Biopharma Plasma Cherkasy» «Зроби добро...бро». Про це інформує «Управління освіти і науки», посилаючись на пресслужбу ЧДТУ.

Цього разу більшість молодих людей ЧДТУ вперше стали донорами плазми, власним прикладом демонструючи прогресивність студентської спільноти.

Черкаський державний технологічний університет та «Biopharma Plasma Cherkasy» пов'язує кількарічна ефективна співпраця – викладачі та студенти ЧДТУ активно долучаються до благочинних подій та акцій, що проходять у Черкаському обласному центрі служби крові.

За тривале партнерство «Biopharma Plasma Cherkasy» відзначила молодь ЧДТУ Подякою за соціальну відповідальність, сприяння розвитку донорства компонентів крові в Україні, що допомагає щоденно рятувати життя наших співгромадян.