Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Корм для чотирилапих у Херсоні зібрали черкаські студенти
Середа, 04 січня 2023 09:27

Корм для чотирилапих у Херсоні зібрали черкаські студенти

Кілька десятків кілограмів корму завдяки ГО «Наш батальйон» скоро доправлять тим мешканцям звільнених міст  України, які, попри війну та окупацію, дбали про своїх та вуличних тварин.

Про це журналістам «City News» повідомила голова студентської ради  ЧДТУ Ольга Басараб та її колега голова студентської ради Черкаського державного бізнес-коледжу Анастасія Чорна.

- Нині, коли всі, хто потребував турботи, мають у ній ще більшу потребу, ми просто не можемо випустити зі своєї уваги допомогу як для людей, так і для тварин, - зазначає голова студентської ради ЧДБК Анастасія Чорна. – саме тому у нас одна акція, ледь встигнувши закінчитись, переходить у  іншу.

- Сьогодні ми проводимо акції зі збору допомоги для ЗСУ, готуємо окопні свічки, але до новорічних свят вирішили провести традиційну акцію допомоги тваринам, - констатує очільниця студентської ради ЧДТУ Ольга Басараб. – Наші студенти із завзяттям збирали корм, який узимку може стати порятунком життя.